LETOS V INVALIDOVNĚ

RefuFest tento rok pořádáme ve spolupráci s Národním památkovým ústavem a Iniciativou pro Invalidovnu v nedávno znovu otevřené pražské Invalidovně!

Přijďte se podívat, jak památkově chráněná karlínská barokní dominanta znovu ožívá.

Objekt Invalidovny najdete v těsné blízkosti stejnojmenné stanice metra linky B a stejnojmenné tramvajové zastávky.

Kontaktní údaje

Sokolovská 24/136
186 00 Praha 8 – Karlín

e-mail: invalidovna@npu.cz
tel.: +420 724 816 966
invalidovna-praha.cz

 

Prosba na návštěvníky RefuFestu:

Chceme, aby letošní RefuFest měl co nejmenší negativní dopad na životní prostředí. Pomoci nám v tom můžete i vy. Děkujeme!

  • EKO DOPRAVA. Pro příjezd na festival využijte MHD či spolujízdy. Samozřejmě můžete dorazit i pěšky nebo na kole! Snažte se také minimalizovat používání taxi a Uberu anebo auto sdílejte ve větší skupině.

  • každý kelímek na pivo či limonádu a miska na jídlo, které si přinesete z domova, nám pomůže MINIMALIZOVAT SPOTŘEBU PLASTŮ na festivalu


BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP

Vstup je možný na nádvoří a do části volně přístupných přízemních prostor.

CYKLISTÉ

Cyklistům je umožněn vstup na nádvoří, objekt však bohužel nedisponuje úschovnou ani stojany pro umístění jízdních kol. Objekt Invalidovny se nachází v těsné blízkosti pražské cyklostezky A2, vedoucí po Rohanském nábřeží. Podrobnější informace o této cyklostezce naleznete zde.

PARKOVIŠTĚ

Objekt nedisponuje žádným parkovištěm. Na území Prahy však lze parkovat za zvýhodněné ceny na parkovištích P+R spravovaných Dopravním podnikem Hlavního města Prahy, která se nachází v blízkosti vybraných stanic metra. Seznam parkovišť naleznete zde.