INVALIDOVNA

This year RefuFest is held in the cooperation with The National Heritage Institute and The Initiative for The Invalidovna in the recently reopened Prague Invalidovna venue!

Come and see how the baroque dominant of Karlín comes back to live under hands of The National Heritage Institute and The Initiative for The Invalidovna.

The Invalidovna complex is close to the Invalidovna tram stop and metro station.

WHErE DO YOU FIND US

Sokolovská 24/136
186 00 Praha 8 – Karlín

e-mail: invalidovna@npu.cz
tel.: +420 724 816 966
invalidovna-praha.cz

 

Prosba na návštěvníky RefuFestu:

Chceme, aby letošní RefuFest měl co nejmenší negativní dopad na životní prostředí.
Pomoci nám v tom můžete i vy. Děkujeme!

EKO DOPRAVA. Pro příjezd na festival využijte MHD či spolujízdy. Samozřejmě můžete dorazit i pěšky nebo na kole! Snažte se také minimalizovat používání taxi a Uberu anebo auto sdílejte ve větší skupině.

Každý kelímek na pivo či limonádu a miska na jídlo, které si přinesete z domova, nám pomůže MINIMALIZOVAT SPOTŘEBU PLASTŮ na festivalu.


BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP

Vstup je možný na nádvoří a do části volně přístupných přízemních prostor.

CYKLISTÉ

Cyklistům je umožněn vstup na nádvoří, objekt však bohužel nedisponuje úschovnou ani stojany pro umístění jízdních kol. Objekt Invalidovny se nachází v těsné blízkosti pražské cyklostezky A2, vedoucí po Rohanském nábřeží. Podrobnější informace o této cyklostezce naleznete zde.

PARKOVIŠTĚ

Objekt nedisponuje žádným parkovištěm. Na území Prahy však lze parkovat za zvýhodněné ceny na parkovištích P+R spravovaných Dopravním podnikem Hlavního města Prahy, která se nachází v blízkosti vybraných stanic metra. Seznam parkovišť naleznete zde.